דרשות לפרשת נצבים
ברית ערים תאומות: למה ראש השנה נמשך יומיים?
יונתן, יהודי שלא שומר מצוות, בא להתארח אצל הרב בראש השנה. בליל החג עשו קידוש על כוס יין, באמצע הסעודה הרימו יין ל'לחיים' ובסופה בירכו ברכת המזון על הכוס. בבוקר הם קידשו על ויסקי, אחרי הקוגל שתו יין אדום משובח,
דרשה לפרשת ניצבים וראש השנה: למה התפילה שלי לא נענית?
מבוסס על ליקוטי שיחות כט/182 ואילך שמע קולנו: למה התפילה שלי לא נענית? קבלן גדול בארצות הברית קיבל הצעה מדהימה: לרכוש מגרש בנייה במרכז מנהטן ולבנות עליו שלושה מגדלי יוקרה. מחיר הנכס היה חצי מיליארד דולר, בחשבון הבנק שלו