דרשות לבין המיצרים
דרשה לתשעת הימים – גברים לא בוכים: מה הטעם לבכות על אירוע שהתרחש לפני אלפיים שנה?
דרשה לפרשת דברים-תשעת הימים-הילולת האריז"ל, מבוססת על ליקוטי שיחות י/146 יהודי התקשר אלי הבוקר עם שאלה הלכתית. הוא התכוון להפתיע את אשתו לקראת שלושים שנות נישואיהם וקנה לשניהם כרטיסים למחזמר בהיכל התרבות. מדובר במתנה יקרה שעולה מאות שקלים.
דרשה לבין המיצרים – בואו נדבר גלויות: את מי מעניין בית המקדש?
מבוסס על ליקוטי שיחות לה/206 ואילך זה קרה באחת התקופות החשוכות של יהודי רוסיה. העיתונים הסיתו בפראות כנגד היהודים, הגויים היו מתפרצים ועורכים פרעות בשכניהם וכל יום התחיל בתפילה שלא יהיה גרוע יותר. ערב שבת הגיע והקהילה התכנסה בבית